O nas

Firma ogólnobudowlana INVEST COMPLEX – 2 sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z długoletnim doświadczeniem. Istniejmy na polskim rynku już od 1993 roku i w ciągu tego długiego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie realizując różnorodne projekty deweloperskie.

Jednak kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu, dlatego wraz ze wzrostem zainteresowania konsumentów fotowoltaiką postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o pełen zakres usług związanych z projektowaniem i montażem systemów solarnych tak w budynkach jedno- i wielorodzinnych, jak i w prywatnych firmach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Dlaczego my?

Projektujemy i montujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, biznesu i rolnictwa. Głównym obszarem działalności firmy są tereny aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego. Chcąc zapewnić klientom pełnię satysfakcji z inwestycji w nowoczesne systemy fotowoltaiczne zawsze bierzemy pod uwagę szereg różnych czynników, które wpływają na efektywność paneli solarnych, takich jak specyfika budynku czy ukształtowanie działki. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, a nasi specjaliści, bazując na swojej bogatej wiedzy i doświadczeniu, proponują takie rozwiązania, które gwarantują pełen sukces dla obu stron.

Zapraszamy do współpracy!

Zainstalujemy dla Państwa nowoczesne i ekologiczne systemy solarne!