Nasze usługi

Firma INVEST COMPLEX-2 sp.z.o.o to prawdziwi specjaliści od odnawialnych źródeł energii. Projektujemy i montujemy wydajne zestawy fotowoltaiczne dla domu, firmy i rolnictwa. Nowoczesne systemy solarne pozwalają wykorzystać nieskończone zasoby Słońca do produkcji czystego prądu. Dzięki inwestycji w ekoinstalacje obniżają Państwo wydatki, uniezależniają się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, a co najważniejsze - dbają o przyszłość naszej planety.

Montaż instalacji fotowoltaicznych to krok w przyszłość. Decydując się na współpracę z nami otrzymacie Państwo kompleksowy projekt systemu, który będzie uwzględniał specyfikę budynków i działki oraz zestaw niezbędnych urządzeń i elementów potrzebnych do budowy paneli słonecznych. Zapewniamy fachowe doradztwo i wsparcie w otrzymaniu dotacji dla domu, firmy i rolnictwa. Produkowanie prądu we własnym zakresie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Jeśli zależy Państwu na obniżeniu rachunków za prąd, to warto wykorzystać w tym celu niekończone zasoby energii słonecznej. Gwarantujemy, że nowoczesna fotowoltaika do domu jest inwestycją na lata, która z pewnością przyniesie ogromne korzyści. Dzięki montażowi paneli solarnych otrzymujemy nie tylko czystą, ekologiczną energię elektryczną, ale pomagamy również kształtować przyszłość i zachować planetę dla naszych dzieci.

W każdej firmie czy zakładzie produkcyjnym bez przerwy działają liczne urządzenia i maszyny, które pobierają ogromne ilości prądu z sieci. Fotowoltaika dla biznesu to rozwiązanie pozwalające na znaczącą redukcję kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwo. Inwestycja w odnawialne źródła energii pozwoli nie tylko wytwarzać energię elektryczną na własny użytek, ale również odsprzedawać ją jako prosumenci do zewnętrznego dostawcy.

Czy fotowoltaika dla rolnictwa jest opłacalna? Biorąc po uwagę fakt, iż prąd stanowi ogromną część kosztów ponoszonych rocznie przez gospodarstwo, to odpowiedź może być tylko jedna - oczywiście, że tak! Zgodnie z obowiązującym prawem osoby rozliczające się z KRUS mogą nie tylko starać się o wysokie dofinansowanie na montaż systemów solarnych, ale i odpisać sobie poniesione koszty od podatku. Niezależność energetyczna jest teraz na wyciągniecie ręki!